Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opraa scrolovania kolieskom mysi

Mam lenovo mys, a je tam na kolesko nie opticky prevodnik, ale elektricky, nieco ako ???????? 24 impulozv/ot . . . vyzera to ako trimer komplet uzavrety, s x-hranom v prostriedku na hriadelku . . . asi tam bude nejaky problem, nie vzdy zareaguje tak ako by malo to koliesko, obca szostane stat ked ma rolovat, zvecsa v smere hore . . . existuje niekde nieco take ako nahradny diel? ako to nazvat, pod akym nazvom to hladat? trimer to nebude, kedze to name koncove polohy . . .

Idu do toho 3 draty, naizaj je vnutri nejaky optoclen prerusovany maskou? Ako byva v obyc. mysiach , len tam je to volne pristupne a vo vecsom vidani ? LED - maska - prijimaci clen . . . moc sa mi to zahadzovat nechce, je to bluetooth , bezkabel, a nebolo to najlacnejsie . . . aj ked to nebolo z mojich penazi . . .