Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb wifi bt5 a win 8

Mám takový problém, když jsem připojil usb wifi adaptér do notebooku s win 8 a naistaloval ovladače vše fungovalo, ale když spustím backtrack 5 ve virtual boxu tak se mi v os win 8 vypne ten usb wifi adapter a zůstane skrytej a nepřipojenej, tudíž mi nejde net jak ve win8 tak ve virtualboxu s bt 5. Nevíte někdo co stím ?

Win nic nevypne, pravdepodobne nemas nastavenu podporu usb zariadeni vo virtual boxe. Navyse si si skontroloval, ci ten tvoj neznamy usb bazmek podporuje BT? Pretoze kompilaciu ovladacov by si uz asi nezvladol podla urovne tvojej otazky.
Odporucam vykaslat na sa kinderhackovanie a venovat sa zmysluplnejsim veciam.