Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhasíná mi monitor

Dobrý den,

prosím Vás, když jsem zapla PC, tak se mi zhasl monitor. Vypla jsem tlačítko, zase zapla, monitor svítil asi 1 vteřinu a pak zase zhasl, tak jsem zase vypla tlačíko, a takto dokola. Nevydrží zapnutý.
Nevíte prosím, co s tím je?

Předem mockrát děkuji.

Prostě je po monitoru. Častou závadou bývají odešlé elyty uvniř. Ty se v některých případech (ne vždy) dají poznat podle toho že jsou nafouklé. Ale závada může být i jinde. Bylo by dobré napsat přesné označení monitoru.