Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Driver na grafiku na notebook

Zdar, potřeboval bych poradit s driverem na notebook. Mám notebook 2 roky, ale něják se vtom neorientuju a pořád jsem hrál na integrované grafice, kterou mám v notebooku a až teď jsem zjístil, že jsem na ní hrával. Stáhnul jsem driver na ní, mám originální Windows 8, takže přímo jsem si nechal vyhledat ovladač a našlo mi to nejaktualizovanější driver k té grafické kartě. V BIOSu jsem teda tu integrovanou překl na grafiku a v počítači jsem tu integrovanou Intel zakázal, ale vůbec nic se nezměnilo (při FPS hře) a pořád to běží stejným způsobem.

Nevíte co s tím? Díky

Nic jsem nehledal, přes Správce zarížení a grafické adaptéry jsem si nainstaloval nejnovější ovladač, který mi sám systém vyhledal. Když ho chci dát znovu aktualizovat, hodí mi to, že už je aktualizovaný :) Jenomže mám pocit, že to pořád nepomohlo. Tak nevím, jak mám ''zlikvidovat'' tu integrovanou. Mám ten ovladač odinstalovat? Na tu Intel(HD) Graphics..

Nemáš nic hledat. Buď jsou ovladače na stránkách výrobce notebooku nebo nejsou.

Systém taky nemá nic hledat. Byls vůbec někdy na stránkách výrobce toho notebooku a podíval ses, jestli tam jsou novější ovladače? Ono by jejich změna asi stejně nic nezlepšila.