Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filmy v tabletu

když si stáhnu film přímo v tabletu na SD kartu tak ho nemužu otevřít nebo film nemužu najít ale pokud ho stáhnu před PC a vložím do tabletu tak je vše v pořádku.kde je problém ? děkuji za pomoc

Problém je v tom, že se nevyjadřuješ dostatečně na to, aby se dalo něco radit. Když jej nemůžeš najít. Nestahuje se ti to do nějakého jiného adresáře? Jak jej hledáš a v čem? Někam se protapeš, nebo použiješ hledátko? Nemůžeš otevřít znamená co? Nejde na něj tapnout? Nebo to vypíše nějakou hlášku? Jaký používáš přehrávač a jakou má film příponu?
Co zkusit MX Player? Ten ukáže všechna videa, co umí přehrát i bez hledání.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com. mxtech.videoplayer.ad