Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tablet, Android 4.0.4 problem so zvukom

Dobry vecer,

prosim, mam problem s tabletom, konkretne so zvukom. Vcera som normalne "pracoval" s tabletom, vsetko fungovalo, ale rano po zapnuti nesiel zvuk. Nesiel je zvlastne slovo. Popisem chovanie:

Odozva "klaves" funguje, ale potichu
Film cez YT funguje cez repro, bez problemov. Rovnako ako hudba ci filmy z pamate.
akakolvek doinstalovana aplikacia z Play, ide, ale potichu =nehra

to co popisujem ako "potichu" znie ako na zvuk na minimum. Este dodam, ze HW je zvuk na max. v aplikaciach kde to ide (MX Player a pod, tlacitka zvuku normalne funguju, tj. uberaju a znizuju zvuk)

po pripojeni sluchadiel vsetko ide ako ma, takze naplno pocujem systemove zvuky, po odpojeni pocujem potichu alebo vobec nic

Vie nieco co s tym je?

povodne to bolo predavane s Andr 2.04. pokial viem, tak len v GB a Irsku bolo povolene to uprgadnut na 4.0.4 Bojim sa, ze ked to dam do tovarneho nastavenia, tak na SK to zas neuprgadnem na 4.0.4.
To, co na tom fore pisu rozumiem asi na 50%, takze to skusat asi nejdem.
Ale vdaka za pomoc