Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizí nastavení registru

Mám software, který spouštím ze síťového disku. Od dodavatele mám soubor pro zápis do registru, který zpřístupňuje jednu funkčnost softwaru pro uživatele. Pod admin účtem soubor spustím a importuji do registru. Pak se přihlásí běžný uživatel a vše je funkčí. Pokud se uživatel následně odhlásí / vypne PC, tak nastavení z registru mizí a já musím celý zápis opakovat. Děkuji.

Po zápise kľúča do Registrov mu obmedz prístupové práva "s povolením iba na čítanie" pod user. (Práva; Administrators, System, Trustedinstaller prípadne Guests, zmaž tomuto kľúču úplne). Vykonaj tieto omedzenia cestou Regedit v Núdzovom režime.

Alebo si vytvor dávkový, prípadne *.reg súbor s príslušnou hodnotou, ktorým kľúč z plochy po reštarte PC nainštaluješ.