Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypíná počítač pomoc

Prosím o radu.Syn si sestavil Pc./Procesor-AMD A10-7700K,Grafická karta-ASUS R9280X-DC2T-3GD5,Operační pamět-Kingston 4GB DDR3 1866Mhz CL10 HYPERX FURY BLACK SERIES 2X,
ZÁKLADNÍ DESKA-ASUS A88X-PRO,ZDROJ LC POWER LC600H-12 600W,PEVNÝ DISK WESTERN DIGITAL BLUE 1TB HDD-INTERNÍ DISK,3.5,SATAIII/600,7200OT./MIN./64mb CACHE,PC SKŘÍŇ EUROCASE ML 9001 MONSTER.
Nejprve se mu začala po 5min.vypínat hra,ale teď se mu už vypíná pc i při běžném používání.Nevíte prosím někdo čím to může být?Počítač jsme vyčistily,dívala jsem se na teploty ty jsou v pořádku,tak už fakt nevím.Co se týče servisu,tak tam jsou ti pánové na nic,sami neví.

No kedze si tvoj syn sam poskladal ten pocitac tak SAMOZREJME ze servisaci to nevedie vcom moze byt problem. Pretozemoze byt ze sa mu prehrieva CPU (procesor). Alebo nech skontroluje ci dobre zasunul pamate RAM ! Tam casto je problem.
Nech skontroluje vsetky konektory ci su spravne zapojene. A okrem ineho ten ZDROJ co ma je pekny nekvalitny shit !
Na hentaku zostavu si tam da nekvalitny zdroj tak to je vazne proti logike !
Nech skusy aj akontrolovat ci ma do Grafickej karty zapojene oba kable zo zdroju a rovnaku aj na maticnej doske ci ma zapojeny ten 4pin zo zdroju.

Nejčastější chybou nezkušených stavitelů bývají:

nevhodné nebo chybějící ovladače komponent
špatně usazený chladič procesoru
špatně vyřešené proudění vzduchu ve skříni
levný a poddimenzovaný zdroj pochybné značky

Minimálně to poslední vaše sestava splňuje.