Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka na login screenu

Dobrý den. Obracím se k vám s prosbou o pomoc, protože už jsem naprosto zoufalý.

Můj notebook fungoval bez problémů, měl jsem všechny ovladače aktualizované. Začal jsem používat k notebooku monitor přes VGA, bez problémů, jenže po odpojení, když jsem se chtěl normálně přihlásit, fungoval display jen do doby, než se dostal k login screenu. Najednou je obrazovka černá a jen občas problikne obraz. Přičemž při kliknutí/stisknutí některé z kláves se zase zhasne display.

Pročetl jsem kvanta návodů, ale většina zahrnuje buť nastavení přes ovládací panely, kam se nedostanu, nebo přes spuštění přes safe mode, do kterého se mi samozřejmě nejde dostat..

Podle pročtených článků a reakcí uživatelů by to údajně mohlo být smazáním některého z registrů (avast, advanced system care, které používám).

Nerad bych přišel o obsah HDD, protože ho používám na VŠ a je důležitý.

Jedná se o Lenovo IdeaPad z510.

Předem děkuji za odpověď.

Ty nemas ziadne vymazane nic v registroch ale iba mas prehodene v systeme ktory je hlavny a ktory vedlajsi display!
Takze musis vypnut Notebook a zapojit spet cez VGA ten monitor spet a potom ho zapni a na tom druhom monitore sa ti ukaze Login a ty musis cez neho prehodit spet zase na svoj display obraz...
Takze nemas nic pokazene ani vymazane ale iba musis spet prehodit obraz ndo svojho notebooku.