Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s formátováním flashky

Zdravím, jelikož mi nejde naformátovat flashka ani windowsem či nějakým SW, tak se chci zeptat dá se nějak zjistit či odešla nebo je chyba na m3 straně. Do jiného USB jsem zkoušel i v jiném PC…

kdybys měl starší typ ještě s ledkou, viděl bys, že zápis dat z cache pár sekund pokračuje i po oznámení, že lze flashku odpojit. takto neschopně se chovají windows od visty výš, výsledkem je poškozený souborový systém a buď stav read-only, nebo nečitelný obsah.
že to nechápeš, je mi lhostejné. mě flashky neodchází.