Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na školní práce a sem tam na hry

Dobrý den, potřeboval bych vybrat notebook, nějaký kvalitní na školní práce a sem tam na hry, co jsem se díval notebooku je strašná hromada a moc se v nich nevyznám. Měl by mít win7 a do 17tis. Děkuji za pomoc.
Změna předmětu, původně: Notebook
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Lukáši - Jdi už prosím do hajzlu ! Nechci být sprostý, ale tohle je vrchol !!

-Kategoriji, vibereš !! (o tvém příspěvku s pomalým PC ani nemluvim)

Až se naučíš psát, tak můžeš radit.

Zatím odsud vypadni, než ti dá někdo BAN.

Ještě jednou se omlouvám za spam, ale jednou by ruply nervy někomu jinému stejně, jako teď ruply mě :

Kamo tak ak si v dnesnej dobe kupis notebook tak Windows 7 tam uz nenajdes ! :)
Musis sa zmierit s Windows 8 alebo 8.1 ,, alebo jedine zeby si si sam preinstaloval na 7. Viem ze niektore Lenovo BIZNIS notebooky predavaju s Windows 7 ale to by si musel priplatit raz tolko penazi.
Takze tebe ostava jedine:
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-flex-2-15-black- d2172869.htm
alebo
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g700-black-d6035 14.htm
alebo
asus-x550cc-xo335h-d603481.htm
alebo
www.alza.cz/dell-inspiron-15-stribrny-d2223625.htm