Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napájení USB

Zdravím, nedá se nějak ve win xp nastavit,aby dodávali do usb víc proudu? Mám nb IBM a po připojení flash disku mi hlásí že mám nedostatečné napájení a nedovolí mi to víc než 100mA na port(flashka chce 200). Vím, že celkem je na USB rezervováno 500mA ale kam se teda ztrácí těch zbylých 400?

Mě tohle dělala USB klávesnice s vestavěným USB hubem. Na každej port měla vyhrazenejch pouze 100mA a sama si sežrala 300. Ve správci zařízení u kořenového rozbočovače USB se nic nastavit nedá, bohužel.

Neda sa nic nastavit, kazdy USB port (ktory ide priamo z PC alebo notebooku) musi byt schopny dodat ca. 500mA, podla USB specifikaciie. Ak to tvoj port nie je schopny tak je vadny, ak je to NB v zaruke tak ho reklamuj (ak mas istotu ze je na vine ten USB port a nie obsluha, neviem odkial beries tu istotu, hlasi to overcurrent?).
P.S. este neico, nemas nieco vo vedlajsom USB porte? Ak ano skus to vytiahnut, je mozne ze cinan pri navrhu NB nieco potentoval u susednych portov...