Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB Lenovo T400S a jeho dnešní cena

Zdravím, mám možnost koupit Lenovo T400S z druhé ruky/zachovalý a plně funkční kus ovšem v ceně 5.400,- s půl roční zárukou. Nicméně uvažuji, zda-li v dnešní době je tato cena relevantní..... co myslíte vy?

vývoj u notebookú jde exponenciálne, že je to sice mechanicky dobrej stroj Ti je k ničemu když nestíha, 14" display je myslím taky málo, na cesty postačuje, starej notebook ale na cesty nebude, akumulátor bude mrtvej a nový nekoupíš, bude tedy trvale na napaječi a pro stabilne umístený notebook je 14" velice ale velice málo, už jenom tato okolnost by mela být dúvodem o koupi vúbec neuvažovat,

za 5,5 v žádnem prípade nebrat, 3 maximálne, Ty už nekupuješ notebook na časté prenášení, Ty kupuješ malej " All in One " počítač na stúl, s dnes velice malým a navíc dle dnešních kritérií nekvalitním display-em

.... :puff: