Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění pc

Dobrý den, potřeboval bych poradit, včera mi vypadl proud, když byl pc zapnutý a muj pc teď nejde spustit(win XP). Naběhne pouze obrazovka, že nebyl Windows uspěšně spuštěn a nabízí mi: Stav nouze, Stav nouze s prací v síti, Stav nouze se systémem MS-DOS, Poslední známá konfugurační sada, Spustit systém bèžným způsobem. Ale ani jedna možnost nepomůže; systém se náhle restartuje a objeví se tato nabídka znovu. Máte prosím někdo nějaké tipy , co udělat, aniž bych potřeboval pomoc nèkoho specializovaného ? Děkuju moc
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

No ak spustis "STAV NOUZE" a nic sa nestane tak potom ti ostava uz len vsunut CD s Windows XP a tam niekde v nabidke zvolit OPRAVU..
Ak ani to nepomoze tak potom jedine si vyber ten disk z notebooku a pozalohuj si na inem pocitaci svoje dokumenty atd. a budes musiet sformatovat disk a nanovo nainstalovat Windows
Ak ani to nepomoze tak ti asi vypadok prudu nieco znicil = servis.