Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kaspersky internet security

Nainstaloval jsem si kaspersky internet security,ale nevim zda je to kompletni antivirak,nebo potrebuji kaspersky anti-virus??Nebo jaky je vlastne mezi nima rozdil?? A mam jeste jednu prosbu,zda existuje do KIS cestina....Dekuji Denn.

mám polskou verzi ..... jde do toho sehnat čeština ???

A proč sis nekoupil českou verzi?

Hele ty nevis co jsi si vlastne koupil ?

Jestli sis to vůbec koupil... piráty tady nepodporujeme.

jak se dají odtranit OTRAVUJÍCÍ hlášky ??????????, děkuji!

Předpokládám, že jsi řádně platící uživatel, který má KIS legálně. Proto též předpokládám, že jsi k tomu dostal nějaký manuál a že máš nárok na bezplatnou technickou podporu na hot-line! ::)