Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna špatně zarovnává řádky

Dobrý den,
mám takový menší problém se svoji tiskárnou Canon Pixma iP3600. Při tisku špatně zarovnává řádky. Nejvíce je to vidět na excelovských tabulkách, kde vertikální čáry jsou navzájem od sebe posunuté cca o jeden milimetr doprava nebo doleva. Máte s tím někdo zkušenosti jak tento problém vyřešit?
Děkuji za odpovědi.

Ještě jednou dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám tak pozdě, ale musel jsem být přes týden ve škole.
Zkoušel jsem uvedené rady, ale ani jedna nezabrala. Kvalitu tisku jsem nastavil na vysokou, ale tisk je stále špatný. Zkoušel jsem i vyčistit pravítko, ale také žádná změna a v nastavení ovladače jsem nikde zarovnání hlavy nenašel. Ještě pro ilustraci dodávám obrázek, na kterém je zřetelně vidět, jak je vertikální čára "rozházená".
Děkuji