Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po Preinstalovani je HDD plny

zdravim,

chcem sa spytat,preinstaloval som si PC,vsetko je v poriadku,len som zistil ze z 500 gb HDD Western Digital mam volnych len 21gb,preco je disk plny,ked v pocitaci nemam vlastne nic?

dakujem za pripadne rady a odpovede.

Mas spravne naformatovane na NTFS particiu ?
Nemal si nahodou rozdeleny disk na viac casti a nechtiac si nainstaloval na inu cast ?
Chod na "Pracovnu plochu" a pravym tlacitkom mysi klini na "Tento pocitac" ikonu a zvol UPRAVIT.
Potom v okne najdi UPRAVA DISKU (alebo nieco take z Diskom,,, ja to mam v Anglictine tak presne neviem ako to je v slovencine).
No a odfot/urob screenshot nam to okno co sa ti ukaze ked kliknes na ten UPRAVA DISKU.
------
Mozno ze si vymazal particiu a nevytvoril si novu a vo Windowse sa ti vtedy neukaze...

Hmm to je zaujimave... disk vizera byt vporiadku.
No ak mas cas tak na tvojom mieste nanovo nainstalujem Windows ale nezabudni ho najprv sformatovat a VYMAZAT AJ PARTICIU. Tu particiu vymazes pocas tych krokov ked instalujes Windows ono sa ti to tam ukaze na spodku kde sa ti zobrazia Disky pri instalacii tak tam zvolis potom "upravyt" (pozri obrazok co som ti posla) tak dole je napisane "DRIVE OPTIONS" a tam zadas vymazat potom alebo kliknes na klavesu DEL ....ale musis vsetky disky co tam uvidis tak vymazat aby tam ostal len JEDEN.
A potom nanovo zvolis NEW partition a uz dalej instalujes Windows klasicky...
Tym ze vymazes a zase vytvoris particiu budes vediet na 100% ze si komplet "zmazal" vsetko na disku.
Takpovediac