Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XPERIA MINI - přehřívání telefonu

Dobrý den, mám problém s telefonem. Z ničeho nic se začal silně přehřívat. Horké je především místo dole pod baterií (v okolí paměŤové karty). Problémem je fakt, že se telefon přehřívá aniž by bylpoužíván a po chvíli se vypne. Dokud je horký tak nejde zapnout, jakmile vychladne, už to jde. Někdy se začne přehřívat znovu okamžitě, po dalším vypnutí vydrží (zatím) tak 5 hodin, pak se zase vypne. Divný je hlavně to, že se takhle přehřívá i když na něm vůbec nic nedělám a během několika málo minut se prostě vypne.
Máte někdo nápad jestli to je soft nebo hard? Opravit nebo vyhodit?
Díky za reakce.

Dobrý den,
jen na začátek něco málo k tomuto telefonu, se kterým mám vlastní zkušenost. Měl jsem ho 5 měsíců a z toho byl 3 měsíce v servisu s tím samým problémem. Nejspíše se jedná o sériovou HW chybu, se kterou však nelze nic dělat. Mě například bylo sděleno, že je problém v OS a že mi jej v rámci záruky přeflešnou. To ale není pravda, protože se nic nezměnilo. Další sériová vada je (možná víte) v tlačítku "zpět", které občas funguje a občas ne.
Asi by bylo nejlepší tento telefon uklidit do krabice a nerozčilovat se sním :-).

Já mám např. nyní ZTE Blade V, které má oproti Xperia Mini jen jedno (-) a to je starší a tudíž o něco horší grafický čip Adreno 203 (Xperia: Adreno 205). Se ZTE jsem zatím velmi spokojen i když bylo nutné učinit několik zásahů do systému. Teď je to ale slušné zařízení :-D

Dva roky jsem vlastnil Xperia Mini Pro a naprostá spokojenost, žádný problem.. dokud jsem ho na jedné akci nerozpůlil :-D To zahřívání by klidně mohla dělat nějaká aplikace která se spouští automaticky na pozadí ale jelikož ti v servise udělali komplet reflash tak tato možnost asi padá...