Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Case

Dobrý den, poradil by mi někdo ze skříňkou cena 2500-3000 děkuju za odpovědi :) .
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Na cibuli, nebo na jabka?

Vyber skrinky okrem farby a tvaru, ma este niekolko parametrov.
Hardver, ktory tam planujes sa musi do skrinky vmestit. Preto sa vyrabaju skrinky mini, midle, full...
Graficka karta sa tiez do kazdej skrinky nevmesti (dlzka).
No a este treba danu zostavu aj uchladit.

Takze napis komplet zostavu.

V PC mám:
Intel Core i5-4570
GIGABYTE GA-H87-HD3 - Intel H87
Kingston HyperX black 8GB DDR3 1600
WD Caviar Blue EX - 1TB
GIGABYTE GTX 760 Ultra Durable (rev. 2.0) 2GB
Samsung SH-224DB, černá Bulk
Seasonic SS-650RM 650W

A case mam:
BITFENIX Outlaw, USB3.0, bez zdroje, černá

Vela ludi bude tvrdit, ze bedna musi len dobre chladit a nevybrovat.
Ale aj ja vyberam bednu, ktora ma desing ktory ma oslovi.

Netvrdil by som, ze BITFENIX Outlaw neni pekna, ale
Kolko ludi, tolko chuti

Len neviem, ci je spravne vyberat bednu tu v Poradni, lebo kazdy Ti poradi to co sa jemu (nie Tebe) paci.

Skus si vybrat dve, tri, mozno styri skrine z ponuky obchodov (czc, alza ...), ktore Tebe vyhovuju a potom si ich nechaj TU "okecat" z hladiska funkcnosti, chladenia, priestoru ...