Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád windows XP při startu

Dobrý den.
Mám problém při startování XPček. Po naběhnutí základové desky mi jen na okamžik naskočí obrázek XPček a okamžitě restart. Již jednou jsem se s tím potýkal a někde byly špatně nastaveny Windows, přehazoval jsem v nabídce z Vista na XP, pak vše fungovalo normálně. Problém je, že netuším, kde toto nastavení bylo :( V BIOSu samozřejmě nic není a dál se nedostanu. Nouzový režim funguje normálně. Poslední známá funkční konfigurace nebo normální spuštění znamená opět restart. Po zakázání restartu při chybě naskakuje hláška 0x0000007B (0xBA4C3524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000). Disk chyby nehlásí a viry taktéž ne. Pokud někdo tuší, jak se dostat k přehození systémů, které mě nejspíš zachrání budu vděčen za každou radu. David

Mám nainstalovány pouze Windows Xp. Když mi tohle dělal pc naposledy, nějak jsem se dostal na nastavení, kde byla nastavená Vista, tak jsem to přehodil na XP a vše šlapalo. Ale netuším, kde to nastavení bylo... Jinak za odkaz děkuji, pročítám to a vyzkouším.

často to spôsobuje poškodený,zle zapojený napájací alebo dátový kábel k disku,napadniutie boot vírusom,alebo iné softwarové poškodenie existujúcich inštalácii win,obvykle je možná len oprava cez recovery console,alebo opravná reinštalácia nefunkčných systémov,bližšie viz tu 324103