Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CyanogenMod 9 - nejde vypnout wifi

Ahoj, mám na Xperii Mini Pro nahraný CyanogenMod 9, wifi je neustále v ponzici ON, po přetáhnutí na OFF, se opět sama zapne na on,
ani by mi to tak nevadilo, ale žere to dost baterky, díval jsem se do nastavení a nikde to nenašel, možná někdo zkušenější bude vědět, kde to vypnout, Díky

Nevěřím tomu že v nejnovější verzi CM pro xperii mini pro nefunguje vypínání wifi. Dej v nastavení informace o tel. a aktualizace systému nebo tak něco. Ale jak říkám, neměl jsem stím problém již dva roky zpět na stejném tel. tak nevím proč by to najednou nemělo fungovat.