Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě rozbaleného PC ANO/NE?

Zdravím,
prosím vás, chci si pořídit herní PC. Nebudu tu psát každou sestavu, aby mi někdo pomohl vybrat jakou, ale mám pár favoritů a potřebuju si zjistit jednu věc. A to následující.
Na Eshopu MIRONET.cz jsem si našel celkem solidní herní sestavu. ODKAZ
Ale je rozbalena či vrácena zákazníkem do 14 dnů.
Chci se tedy zeptat zda to není nějaká kulišárna, jestli není nějak poškozena (zvenčí a hlavně i zevnitř).
Nebo v čem se jinak liší i software od úplně nového. Jaké konkrétní změny tam najdu.

Děkuji mnohokrát za váš čas,

P.S. Chci se zeptat taky jinde než u prodejce.

Procesor je O.K., bohate stačí na hry. Leda osaď výkonnejší zdroj 650W a zmeň kvalitnejšiu grafiku. Prídavný ventilátor ponechaj, záležitosť pár halierov, v roku 2015 prídu letné, tropické horúčavy podľa prognózy hrúbky cibuľových šupiek, mimoriadne zhrublých nohách na stoloch od biliardu, usw....