Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabít mobil

Dobrý den..
Jak už vyplývá z názvu..nejde mi nabít mobil..
Včera, když jsem poslouchal písničky tak mě to napsalo, že zbývá 1%..jen jsem to odkliknul a šel ven..
Přišel jsem domů a mobil byl vybitý úplně..
Když jsem ho teda dal na nabíječku tak se nic nestalo..nenabíjí se..
Zkoušel jsem i jiné nabíječky a stále nejde..nabíječkou to prostě není, na jiném mobilu jdou..
Než by šel do servisu..nestalo se tu už někomu něco takového? Děkuji za rady :)

Od včerejších 18ti hodin do teď..
Ano, vybila se úplně, ale že by to bylo takto jedou a už by se nevzpamatovala?...

Kdyby se mi to stalo jako u tabletu, tak neřeknu, ten nebyl na nabíječce kolem 1 roku..tak musel do servisu, ale když byl max 1ho nenabitý..:)

Mobil je cca půl roku starý a k mobilu se chovám slušně..nějak s ním neházím nebo tak, takže by to nějak škodit asi nemělo..
Úplně vybitá byla ani né hodinu (jak jsem psal).., ale asi teda možné, že je s ní Ámen..
Hodím mobil do servisu a uvidím, co mi na to řeknou..
Nicméně děkuji za Váš čas a rady:)