Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den, mám možnost koupit levně grafiku ati 7950.
Bude mi na to stačit 3 roky starý zdroj seasonic 500W (2x 17A)? Procesor mám i3 3240 ale časem možná i5.

1) Jestli je zdroj opravdu 3 roky starý, je čas ho vyměnit :) Nejen že se může v brzké době podělat zdroj, ale může se společně s ním odělat celá ZD.

A za 2) Jestli máš i3, tak ta tu grafiku bude pěkně brzdit.
Samozřejmě že si jí tam dát můžeš, ale rozhodně nepojede na plný výkon :-)