Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se nezapne, větráky se otočí a Led na desce svítí

Dobrý den. Dnes jsem skládal pc, ale nezapne se. Led na desce svítí, po zmáčknutí power buttonu se větráčky na CPU a na grafice asi na 2 sekundy otočí, ale jinak se nic neděje. Dodal bych, že pro 12V 4pin pro CPU jsem musel koupit prodlužovací kabel. Potřeboval bych poradit. Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Jedná se o starší HW - amd athlon x2 5200+, 4gb ram ddr2, asus m2a74-am se, grafika amd radeon 6670, zdroj Fortron 450w.

Kamarád mi zaslal jeho desku, cpu a ramky. Zbytek jsou mé komponenty a zcela funčkní.