Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování nepomohlo..

Zdravím, vemu to stručně, hraju hru

Dota 2
Minimální sestava
— Procesor: Intel Pentium 3,0 GHz
— Operační paměť: 1 GB (XP), 2 GB (Vista/7)
— Grafická karta: nVidia GeForce 6600/ATI Radeon X800
— OS: Windows XP/Vista/7

Já mám sestavu Intel 2x 3.1 ghz ( kterou jsem nataktoval z 2,6)

3gb Ram DDR 2

Radeon HD 1gb DDR3

Windows 8.1

I na nejmenší detaily, chabé rozlišení 1280x720 vše vyplé, mám kolem 30 FPS...

Hra je naročná na procesor, tedy i před i po taktovaní procesoru, jak je to možné ? Možná mi přijde že to jede ještě hůř.. teploty jsou samozřejmě libové, kolem 40 C a 60 C v maximalní zatěži..

Procesor to je Intel pentium E5300 2.6 GHZ ( 3.1 taktovaný)
Grafika Sapphire Radeon HD 5450 1GB DDR3
Windows mi instalovat kamarád, v tom se nevyznám..
Ovladače jsem nainstalovat na grafiku... zbytek si windows nainstaloval asi sám..

A co mám doinstalovat ? Na procesor žadný ovladač není, na zvukovku mam ten zakladní, na grafiku jsem nainstaloval.. Directx se instalují společně s hrou..Zkuste něco navrhnot... jsme v poradně nebo v diskuzním foru ?
Když říkám že nevím, kamarád mi ty windowsi nabootoval z flashky a aktivoval.. když zajedu do systemu mam tam napsané, že jsou aktivované a v pohodě stahuji i update od microsoftu.

Fajn, ale na moji obhajovu mužu říct, že notebook mam s originalníma windowsama, tak proč si je sakra kupovat 2x ? Je to hromada peněz které nemám.. . tak to snad tolik nevadí.. Ovladače na tuhle desku nic moc.. Našel jsem na strankach vyrobce jen Realtek, VGA, LAN a USB drivery k zakladovce... vše jsem nainstaloval, ale žadný rozdíl..

Myslíte když přejdu na windows 7 tak se to zlepší ? Díky za jakoukoliv radu..

Kdyby alespoň prozradil tu hru, snad by se dalo líp poradit. Ona ta tvoja grafika je na hry taky pěkná mizérie a když se pohybuješ na minimálních požadavcích, tak to znamená to, že tu hru jakštakš spustíš, ale že to bude pěkně hratelný, to už nic neznamená. Za 30 FPS můžeš být rád.

Psal jsem, že se jedná o hru Dota 2.. ono 30 fps v zakladu na malé rozlišení je pak při pozdější hře nehratelné.. padá to až na 10 FPS.

Ano nebudu se vymlouvat, vím že přestup mě vyjde levněji, ale momentalně těch 30 euro nemám..

Zakladní deska je Gigabyte.. GA-G31M-S2C na stránkach vyrobce jsem byl, drivery stahl, nepodporují windows 8, tak jsem stahl Windows 7 x64 verze a nainstaloval.. každopadne VGA driver nešel doinstalovat...
Po nainstalovaní těcho ovladaču se nic nezměnilo. Co myslíte chlapy ?

Díky, ale ten odkaz mě stejně přesměruje na stranky vyrobce kde už jsem byl a stahoval tam ovladače pro windows 7, protože pro windows 8 tam nejsou...
Navíc jsem četl že pod windows by to mělo v 99% připadu pomoci..

Zkusím trošku změnit otázku..Lepší vykon už z toho asi nedostanu, ovladače neovladače, ke všemu je vykon windows 8 stejný jako u windows 7.