Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externi Hdd- nejde nacist a hlasi to zformatovat.

Zdravim a prosim o radu. Najednou mi nejde nacist externi hdd Samsung M3.Fungoval normalne,mam ho rok a ted se ukaze v pc,ale kdyz na nej kliknu.uz se neotevre a zahlasi.ze je potreba zformatovani. Bohuzel mam to plne,500GB,vsechny fotky,tisic hodin prace,nemuzu to formatovat,sice by to asi pak slo,ale potrebuji to,co mam uvnitr a ne prazdny hdd, i kdyz funkcni...Mam sanci,nebo je to fakt uplne haji..?

A proc mi to tak hlasi,nemuze to byt treba nejaka drobnost,ze by mi to mohlo znovu nabehnout?Prestal jsem ukladat fotky na dvd,abych o to neprisel,jako jednou,koupil jsem ext.hdd a najednou ten samy problem.To me prekvapuje.Jeste musim napsat,ze nemam pouze praznye hdd,ale jedu pres software Samsung Drive Manager v pc k ovladani hdd.