Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je displej na ntb vadny?

Ahoj,

dostal sa mi do ruk ntb lenovo s prasknutym displejom. Zohnal som iny, pouzity displej, po zapnuti vsak vyzera takto: DpqVbT.jpg

Externy monitor na tom ntb ide.

Je vadny displej alebo to moze byt este nieco ine? Kabel k displeju by predsa vadny byt nemal? Ten displej nemam momentalne kde inde vyskusat. Ak treba dodam dalsie info.

Diky.

No asi mas pravdu. Len pre istotu, prave som pisal chlapikovi od ktoreho mam ten displej a tvrdi, ze bol na 100% v poriadku.
Ako pisem v uvode, externy monitor na tom ntb ide a zas nemam dovod tomu chlapikovi neverit.

Takze len pre uistenie, mohol povodny prasknuty displej nieco poskodit (skrat?) tak, ze je nejaka cast odpalena?