Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černé okraje u monitoru

Dobrý den mám problém když si chci třeba snížit rozlišení na 1200x800 tak místo toho aby se mi roztáhl obraz tak tam mám černé okraje jde to nějak nastavit ? děkuju

Ked ti nefunguju spravne ovladace tak ich musis vymazat komplet a potom nanovo nainstalovt... najlepsie najnovsie ovladace k tvojej Grafickej karte.
A potom niekde v nastaveniach musis naist SKALOVANIE a tam posunut jazdca tak aby si to mal na celu obrazovku.... alebo mozno aj na monitore to mozes nastavyt ak ti to monitor podporuje.