Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou laserovou čenobílou tiskárnu?

Dobrý den, chci si pořídit černobílou laserovou tiskárnu na občasný tisk.Upřednostňuji malou velikost, jednoduchost, spolehlivost a finanční nenáročnost na náhradní toner.Mám vytypovanou
Samsung ML-1610 a Brother TN-2000.Nemáte někdo s těmito zkušenost, případně uvítám i radu na jiný typ.Za doporučení děkuji !!!

mam samsung 2010p a som s nou celkom spokojny, nakolko tlacim v domacnosti len obcas(a len texty)-keby som ju mal pouzivat kazdy den a mala by byt stale zapnuta, tak by mi asi vadilo take bzucanie(niekde v recenzii to je tiez spomenute)-nakolko je pod stolom, tak to nepocut.

Este som si vsimol, ze ked vytlacim obrazok(velkost A4, mozno ze na mensich to neplati), tak po prejdeni rukou po povrchu zostane na ruke cast toneru-mozno sa to da nastavit niekde v nastaveniach-da sa tam nastavit hrubka papiera-ked som nastavil thick(pritom pouzivam normalny kancelarsky), tak to nepomohlo. mozno je problem v papieri, ktory pouzivam.

okrem ineho, ked mam nastavene rozpoznavanie papiera na automaticke, tak po vytlaceni textu je papier "skrceny"(nie skrceny, ale taky ako ked ho polejes a nechas vyschnut-taky ...domyslite si, lebo neviem, ako to popisat)...myslim, ze je to tym, ze je tam moc vysoka teplota zapekania toneru.

...aj napriek spomenutim skutocnostiam(mozno je to len mojimi defaultnymi nastaveniami-okrem ineho tlacim na toner save rezime) by som ti ju odporucal.

brother nikdy ... jsem servisak a delam i recyklace

jako vyse doporucuju HP 10xx a nebo levnejsi ekvivalent od Canon LBP (ted nevim cislo ;) kterej ma stejny streva a podobnej design

diky jednoduchejm a levnejm recyklacim kazet Q2612 (u Canon je to nejaka EP- )tiskne jak vino a za par kacek