Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Laptop - notebook.

Dobrý den. Dostal jsem tuto mašinu model hstnn-c31c Co je to za stroj? Jaký to má výkon? Jde mě o to že k tomu není nabíječka, chybí v tom HDD, a asi RAM, teda schází pod víčkem, nevím, jestli je to hlavní nebo jen přídavná. Má cenu do toho investovat? Děkuji. Nepotřebuji na tom hrát žádné náročnější hry.

Core 2 duo T7500 2,2GHz, 4MB ceche, 800MHz FSB, ramky to prý zvládne max 4GB 667MHz, HDD sata, rozlišení 1440x900.
Dle mého nic extra, ale na běžné brouzdání by to stačit mohlo. Mám o něco slabší notebook a třeba videa na youtube už mu chvíli trvají než se načtou, ale ta T7500 by na tommohla být líp :). Nabíječka tě vyjde zhruba na 400Kč pozor na aukru bývají často padělky, zbytek(ramky a disk) můžeš zkusit štěstí na aukru :).