Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokovany Iphone

Zdravim, mam nabidku ze muzu koupit celkem za levno Iphone 4S, ale pry je blokovany na iCloud, jelikoz znam jen android mobily tak nevim o co se jedna, da se to odblokovat? Co to znamena ze je blokovanej ma iCloud ? Ma to cenu kupovat? Telefon je hodne levnej. Diky :)

Apple má po vojenských a vládnich agenturach nejpropracovanejší systém ne zeměkouli pro vyhledáni nebo znefukčnení svých telefonú, kradených telefonú.

Jak bylo napsané, kradenej telefon, máš prípadne problém, stráta času pro prípadné podávani vysvetlení policii, zabavení telefonu, podávaní svedectví ohledem kupce ... proste samé veci které nikdo rád nemá. Nech to být ....

... :puff:

- Je snad normalni ze ti nikdo nebude prodavat neco s vlastnim iCLOUD, kde josu ulozene FOTO, EMAILY, KONTAKTY, POZNAMKY (keynote) a podobne, staci se prihlasit pod jinym ID aplle.
- Kdyz ti nekdo neco prodava, tak to ma byt v tovarnim nastaveni.
- Spis se ho zeptej, jestli ma dezaktivované LOKALIZUJ MUJ IPHONE, jestli tuto funkci nemuze dezaktivovat, tak neni jeho

account

pokial je blokovaný cez iCloud,tak je zablokovaný celosvetovo na akúkolvek online manipuláciu,bez ohladu na to,či sa pripojíš cez gsm/wifi/3G/hsdpa/lte/evdo/telstra.......cez icloud sa zablokuje apple service TAG,apple support TAG,S/N,P/N,IMEI,pokial majitel registrovaného apple ID/iCloud konta ohlási krádež telefonu,kto to bude a ako odblokovávať ?