Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP-nefungují usb

Zdravim poradnu,mám problém s notebookem HP 450 G1,W 7,z ničehonic mi přestala přijímat flashky a mobil,nefunguje ani jedno usb,má 2x 2.0 a 2x 3.0,jen v jedný je stále zapojen takovej ten krávovinec an bezdrátovou myš,která ale funguje,bojím se to vyndat aby to pak taky nepřestalo fngovat,restartování pc nepomáhá,když připojím telefon,tak se nabíjí ale nenačte data

Omlouvám se že to znovu otevírám ale ono to zas nefunguje,po zapnutí počítače to načtě akorát první flasku,a chci ji odpojit ,je jedno jestli ji vytrhnu nebo bezpečně odeberu protože to ten zvuk odpojení neudělá,vytáhnu flashku a další prostě už ani nenačte,hlavně se mi pak nevypíná notebook,dám ho vypnout a trvá to 20 minut a pak stejně naběhle plocha a že se stala neočekávaná chyba bo co a až potom de vypnout.Zkoušel jsem přeinstalovat ty ovladače ale ten co má asi 5mb tak se prostě instaluje furt dokola asi půl hodiny a nemá to konce takže to nejde.