Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MACHINE_CHECK error

Dobrý den, před dvěma dny se mi na starém PC ukázal BSOD s errorem který je na obrázku.
Nyní se ani nedostanu na plochu, a do správce zařízení, abych Vám řekl seznam komponent, protože hned co se počítač zapne, tak při nabíhání OS to hodí tento error

Ovladače mám aktuální, nejprve instalován chipset, poté všechno ostatní.

Vím jen, že je v tom GPU : AMD Radeon HD6450
CPU : Intel Celron D366 ( nebo 336, z hlavy to přesně nevím) 2,80 GHz
MB : Nějaká od Aceru
Zdroj : 350W Seasonic, byl měněn nedávno - tam asi problém nebude
RAM : 2GB DDR2 - single channel ( jen jedna paměť)
Pevný disk : WD Caviar Blue 500GB
Počítač se nepřehřívá, v klidu má CPU 34°C a v menší zátěži 46°C

Nevíte co by tomu mohl být, popřípadě jak to vyřešit ? kdyby jste potřebovali ještě nějaké info, tak se Vám jej pokusím zjistit.

Děkuji za jakoukoli pomoc :-) A omlouvám se za chyby, píšu z mobilu.

No tak podla tohto tu:
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2003802/b sod-stop-0x0000009c.html
Vraj mas postupovat nasledovne:
1. Uisti sa ze teploty komponentov mas vporiadku a niesu vysoke
2. Resetuj Bios do tovarenskeho nastavenia
3. Nainstaluj si najnovsiu verziu Biosu
4. Vraj jediny problem ktory moze zapricinit 9C chybu je aplikacia/program ktory spaja BIOS a Windows = cize neaky program od vyrobcu ako napriklad ASUS ma: AI Suite, AI Charger a podobne. Takze ak mas nainstalovany neaky taky program od vyrobcu tvojej dosky tak ho vymaz.
5. Posledna moznost vraj ak ostatne z moznosti ti nepomoze tak je vymena Procesora ktory ti skoncil neakym sposobom.
Vraj 9C chyba je moc zriedkava a asi si ju chytil aj ty :(