Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítat se zapne, ale obraz nikde

Zdravím,
nedávno jsem si sestavil ještě jeden decentní kompl pro nenáročné (takže spíš jako server pro účely skladování dat), ale mám takovej problém. Kompl zapojím, všechno na základku tam kde to má být, nastartuju, kompl hučí, hučí, a obraz nikde. Někdy to jde tak, že se kompl zapne, pak se mu nachvíli vypnou všechny větráky (ne na zdroji, ten jede furt), a pak se zase spustí a obraz nikde. Jindy je prostě jenom situace viz nahoře. Přikládám obrázek (předem se omlouvám za kvalitu, mobil mám v opravně a foťák na tabletu stojí za ho*no). Deska je myslím nějakej Intel Desktop Board a pod tím bylo označení D946GZIS. Někdo nějaký nápad čím to může být?
Díky, Steve_Xtreme.

P.S.: Další HW v PC můžu jenom popsat, nevím totiž přesně, co to tam je: HDD Seagate, nějaký 160GB stařeček, připojení SATA, 2GB RAM ve dvou ramkách, myslím že od nějakého čínslého nounejma, procesor Intel Pentium 4. generace 4. revize, a zdroj je tam nějaký 300wat od FSP Group, a na štítku je krom výpysu výkonu ještě označení ATX-300PNR.

P.S.S.: Pro předejítí rýpavým otázkám - ano, zapojil jsem kabel od monitoru do desky. A ano, tam, kam patří.

A opravdu minimální konfigurace? Extra kvůli vám to znovu napíši, co se jen zde psalo mnohokráte:
- základní deska s procesorem a jeho chladičem, jedním paměťovým modulem.
- pokud grafika není součástí buď na substrátu CPU, nebo čipsetu, pak dedikovaná GK - aby bylo jaksi něco vidět.
- zdroj - předpokládá se funkční, počítač je elektrický spotřebič a ten jaksi bez elektrické energie nefunguje.
- periferie - klávesnice + monitor.
Snad je to pochopitelné...
Problém elektrošrotů je, že jsou elektrošrotem a pokud nefungují, pak je jaksi problém. Vše stárne, i mladí frikulíni...

Nacpi si ty svoje frikulíny nějak do pi*e, pokud hodláš provokovat, jdi nějak jinam, ne sem.
1.) done
2.) je v chipsetu
3.) done
4.) done
Ta mb není žádný elektrošrot, na kterém by se podepisoval čas. Když jsem ji od nejmenovaného učitele dostal po předchozí domluvě, jediné, co naznačovalo její předchozí použití byl prach. Ten už jsem stlačeným vzduchem vyfoukal a mb je jako nová. Mít origo krabici klidně by se mohla prodávat jako nová. Zkrátka, musím předpokládat že je spíše něco s chipem cpu na mb, než se samotnou deskou. Vyskouším s jednou starší grafikou, opět napíšu. Dále prosím "přemoudřelé třicátníky, co si hladí vousy a říkají si, co je to dneska za mládež" (aka ms), ať laskavě přestanou provokovat. Jestli se mnou máš nějaký problém - prosím, vyříkáme si to v pmkách. Není nutno si vylévat svůj přemoudřelý vztek na poradně, která by měla být spíše přátelským mstem.

Ten už jsem stlačeným vzduchem vyfoukal a mb je jako nová.

Ty léta přidejte, ale i tak je to dvojnásobek toho, co čůráte na světě vy, tak byste se také měl podle toho chovat, i když ti lidé nemají glejt na IQ 120 jako vy. Ale holt si poraďte, jste přeci tak chytrý a roztomilý puberťáček a rady starých "pitomců" vůbec nepotřebujete...