Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modra smrt

Zdravim, pred par mesici jsem dokoupil nova streva do PC a preinstaloval a PC mi zacal hazet modrou smrt. Hledal jsem na google rady a tak jsem nainstaloval aktualizace drivery podle nich. Ale nepomohlo. Kontroloval jsem i zda neni neco spatne pripojeno (povysunuto) ale bez vysledku. Vsechno vypada ok ale stale to haze modrou smrt. Stahl jsem si bluescreen viewer a dokladam obrazek z nej s obrazkem chyby. Potrebuji at pc nekolik hodin bezi a provadi mereni na bakalarku ale s "restartovacim pc" to nejde. Mohli byste mi prosim poradit? Dekuji.

http://www.imghosting.cz/view-50WP_20141028_21_12_ 28_P.jpg
view-73modrasmrt.jpg

preinstaloval jsme ovladace zakladky tak uvidime, kazdopadne je mozne ze to muze byt taktovanim procesoru ... Mam Intel g3258 na zakladce Gigabyte z97p-d3 s ventilatorem SilentiumPC Fera 2 HE1224. Pri taktu 4500MHz bych nerek ze ma velke teploty max 40-50stupnu v zatezi bez ni kolem 23 , kazdopadne ted jsem nataktoval jen na 4000MHz a v zatezi 30-40 a v klidu cca 18 stupnu. Spis jestli to nejak neovlivni voltage a neshodi to. Taktoval jsme pdole youtube navodu a kdo vi jestli je to ten pravy.

kazdopadne je mozne ze to muze byt taktovanim procesoru

bsod code 124: prakticky jistota

na zakladce Gigabyte

no dyť (divize aceru)

značku pamětí nevidím, ale podle sračkového výrobce desky to bude podobná kvalita.

ptal jsem se: ty windows byly přenesené z původní desky na novou a dodatečně doinstalované ovladače? ale vzhledem k taktování je fuk, co je větší chyba.

Ram je Kingstone Hyperx 4GB ... jedna takze neprostridam moduly.zkusim dyztak vymenit slot. Co se tyce gigabyte nikdy sem s touto znackou nemel problem grafickou kartu HD4850 od ni mam do ted a bezi v poradku v druhem PC ... v zminovanem kde resim problem mam MSI HD6850 ovladace aktualni . Vidim to tedy na to taktovani ... nemate nekdo prosim nejakou radu jak taktovat na gigabyte desce (co a na kolik idealne nastavit pro tento procesor? intel g3258)