Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boost PC

Dobrý večer,
ano už sem vás tu párkrát otravoval a jsem tu zas, ale teď už je to vážné.

Chtěl bych vás poprosit o návrh komponentů k vylepšení mého počítače. Bez disků, mechaniky, RAM, Grafiky a Zdroje pokud je dostačující.
Už sem si našel sestavu od mistra M.Pola a upravil dle potřeby.
Můj návrh je http://www.alfacomp.cz/basket.php?items=_2N7D012MU 7012I1X012MYM0129LB01 pokud ta CASE není nějak zlá tak se zdržte poznatků, mě se líbí. Jinak pokud není třeba ten zdroj a vystačí mi můj Corsair tak ho vyměním za nějaké lepší chlazení (vodní asi) nebo za disk(dle potřeby).
Jinak co se mé grafiky týče je procesor dosti výkonově přepálený, ale chci mít rezervu pro příště (až budou peníze, přibude něco z řady R9 nebo podobně).
Mé využití: hlavně hry a rýsovací programy(CAD apod.)

Rozpočet: 15000

mé komponenty (použitelné):
ZDROJ: Corsair CX430
RAM: 8GB (2x Team Group Team-Elite-1333 4GB)
GK: sapphire hd 6670 1gb gddr5

Děkuji za každou odpověď.

Ta obskurní a notně předražená skříň Eurocraksna je opravdu nutná?! Pokud v sestavě bude stávající GK, pak tamto od nálepkovače Corsair by měl zatím dostačovat, s novou GK i nový zdroj. Ty podivné OP fungují, doufejme, na 1,5V.