Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon bez baterie

Ahoj,
chtěl bych se zeptat,jakto,že mi nejde telefon bez baterie,když ho připojím přes usb do PC?
Ovladače mám stažené,ale i přesto,jakmile zapojím telefon bez baterky do PC,tak ho PC nedetekuje.
Jakmile tam vložím baterku,PC ho detekuje,ale jen na 5 sekund,jelikož po 5ti sekundách se telefon zapne a začne se nabíjet,tím pádem se od PC odpojí.
Já potřebuji telefon udržet vyplý,jelikož jsem pokazil android a potřebuji ho opravit pomocí SP Flash Tool.
SP Flash Tool mobil detekuje jen na těch 5 sekund,dokud se nezapne a nezačne nabíjet.
Jak to mohu sprovoznit bez baterie,popřípadě jak zabránit,aby se telefon začal nabíjet?
Díky.

Ser na nějaké SP Tool.

Normálně si dej do adaptéru SD kartu, hoď jí do PC, najdi si ROMku pro SVŮJ TELEFON (buď origo. ROM, nebo o mnoho lepší CyanogenMod - ten mám já). Stáhni, nakopíruj si to na SD kartu. Potom si stáhni GApps pro verzi androidu, kterou tam chceš dávat (2.3, 4.0, 4.1 atd..). Taky to nakopíruj na kartu. HLAVNĚ NIC NEROZBALUJ. NECH TO ZAZIPOVANÉ !!!

Potom pomocí trojhmatu, nebo dvojhmatu nabootuj do recovery modu, dej tam wipe all data, poté najdi funkci wipe dalvik cache a nakonec wipe cache. Pohybuješ se tam tlačítky pro ovládání hlasitosti a potvrzuješ home buttonem. Až to budeš mít dej flash ZIP from SD card. Vyber si tu svojí romku a naflashuj. Až se dostaneš do Androidu, tak ho znovu vypni, dej zas do recovery modu a naflashuj Gapps. A můžeš používat.

NERUČÍM ZA JAKÉKOLI POŠKOZENÍ. JESTLI SE TI TO NECHCHE DĚLAT, TAK SE NA TO VYSER.

Jestli se ti to posere, nesváděj to na mě. Návod se da najít na googlu.