Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrazení beeperu na MB

Zdravím, nutně potřebuji beeper/pípák/bzučák/reproduktor na základní desku, jelikož bych chtěl zjistit proč nefunguje. A jelikož jej nemůžu nikde v nabídce internetových odbchodů najít, ptám se, zda-li by nešel nahradit normálním reproduktorem připojeným přes 3,5mm jack přes piny do základní desky (na místo, kam se připojuje beeper).

Je jedno jak to bude znít, jen aby to cosi vydávalo.

Obrázky:
dráty od audia
piny

Zaběhni na sběrný dvůr se šroubovákem a slušně požádej že by sis potřeboval cosi vytáhnout, nebude žádný problém, kuchni první postarší bednu a tam bude klasický repráček se 4 pinem zapojen jenom levej a pravej pin a to přijde na desku na dvojpin kterej se vždycky pohybuje někde u pinů předního panelu. PS hledej starší PC u nových se už totiž používá piezo pípák.