Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte barevnou laserovou tiskárnu MFP

Zdravím,

rád bych si pořídil novou laserovou tiskárnu (multifunkci). Jde mi ale hlavně o co nejlevnější provoz. Kdysi se mi kámoš chlubil, že tiskne za pár haléřů. Byl bych rád, aby i barevný tisk nebyl tak finančně náročný, jako u inkoustovky, co zatím mám.

Kterou tiskárnu mi doporučíte? Nanejvýš tak cca do 8 tisíc. S možností tisku na co nejtvrdší papír. Díky.
Tisknu texty, ale hodně i fotografie a rád bych nějakou přijatelnou kvalitu. Chtěl jse mse zaměřit na značku Brother, někdo mi radil, že jsou to kvalitní stroje, ale co má laserovku (Brother) brácha, tak tomu to tiskne fotky dost tmavě a nic moc. Já vím, za málo peněz nemůžu čekat zázrak, ale aspoň, ať je to trochu lepší.

Kde zjistím, na kolik přijde u které tiskárny vytištění barevné stránky (potisk celé strany)?

Díky za rady a tipy.

Honza

Ahoj, díky za tip. Mrknul jsem na značku Epson a fakt to vypadá na levný provoz. Nejdřív mě zaujala L800, ale zkusil bych asi spíš multifunkci Epson L550. Myslíš, že je to dobrá volba? V recenzích uvádějí i pár haléřů za barevný tisk. Vážně je to reálné vytisknout celobarevnou stránku pod korunu???
Díky. Honza