Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr NTB za 40k, poraďte

Vybírám mezi dvěma konkrétními, poměrně známými typy.

MSI GS60 Ghost Pro http://www.alza.cz/msi-gs60-2pe-048cz-ghost-pro-d1 313646.htm

MSI GS60 Stealth Pro http://www.alza.cz/msi-gs70-2pe-060cz-stealth-pro- d616904.htm

Jedná se prakticky o totožné konfigurace s rozdílnou velikostí úhlopříčky. 15,6 a 17,3 Ta 17,3 má pak výhodu plně obsazených slotů (16 GB Ram) a dvou SSD disků místo jednoho.

Je to docela drahá záležitost, tak se nechci unáhlit. Osobně jsou mi sympatičtějši spíše menší notebooky. Měl jsem doteď 11,6. Ale jednak mi vadí ten jeden volný slot. Ani ne tak kvůli penězům, ale protože by se musela porušit pečeť a paměť je až někde naspod, protože jsou to tenké stroje, kde se šetří místem.

Druhá věc je ono FHD rozlišení na 15,6 NTB. Mám z toho trochu obavy. Máte s něčím takovým zkušenosti? Na stránce druhé, dnes už je to běžné rozlišení i pro NTB této velikosti. Navíc se mi velmi líbí váha kolem 2 kg, ta 17ka je pochopitelně o trochu těžší a nemotornější. I když i 2,66 je samozřejmě hezké číslo.

Je to poměrně drahá záležitost, tak bych se nerad unáhlil. Ale už se rozhoduju hodně dlouho a nějak to nemůžu rozseknout.

To jsem ani psát nechtěl, protože mi bylo jasné, co bude následovat za příspěvky. Chci to tak nějak na všechno :-), přesněji na pár her, na ležení v obýváku, na přenášení. Stolní PC tak nepřipadá v úvahu. Nejsem hard core hráč. Chci hrát třeba Football Manager 2015 s max množstvím lig a na to se výkonný procesor sakra hodí.

Přehřívající se Apache za 30 jsem nechtěl, navíc i ty jsou docela těžké. U takových těch standardních herních PC se váha pohybuje i kolem 4 kg a to je prostě moc.

Jen jsem 17ku prostě nikdy neměl, tak mám vůči té velikosti předsudky. Jenže u 15ky se zase bojím Full HD. Nevím.

MSI GS60 rada su dobre notebooky ! Kamarat ma tu 15.6 palcovu verziu a ma ju pol roka a bez problemomv ! Je to pekny, tenky a dost vykonny notebook a aj dobre spracovany ! :) Ja si idem kupit konkurenta a to je Lenovo y50: http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y50-70-black-d21 70947.htm
Ja mam uz jeden notebook co ma 15.6" a FullHD ale bez problemov obraz a nemusis sa bat ze budes mat malinke pismena alebo nieco. Ved ak chces tak chodd neakemu kamaratovi co ma tiez rovnaky display a rozlisenie a uvidis sam ;-)