Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router potřebuje pravidelně restart - síť drží, net vypadává

Ahoj,
mám router Asus WL-520GC, který mám nastavený tak, že k sobě připojí jen zařízení s povolenými MAC adresami. Takhle mi to doma funguje několik let, ale posledních několik dní se potýkám s problémem, že cca po 3 hodinách (je to nepravidelné) přestane fungovat internet (tedy nejde serfovat, ale třeba icq mi stále "svítí zeleně"), přičemž síť normálně funguje dál. Reset vždy pomůže, ale je to tedy docela otravné. Chyba na druhé straně určitě není, protože když je ten výpadek, tak nelze serfovat ani na PC, který je do routeru připojený kabelem a ani na notebooku nebo SmartTV, které jsou připojeny přes wifi. Napadá Vás něco, co by mohlo tento problém odstranit, aniž bych musel zkoušet instalovat nový do FW do routeru? Do toho se mi popravdě moc nechce a kdoví, jestli by to vůbec pomohlo.

Předem díky.

- Tak pane chytry, nikde jsem nepsal opak, bohuzel kvalita v nēkterych prípadech neodpovídá pozadavkum, ale to vy zrejmē, dle vasich príspēvku víte a určitē jim vám proslo pod rukama alespon dva, vse na Googlu pane kozakl nenajdete...
- Jen jsem napsal ze to rutery na "domácí" vyuziti neuskodi, je nechat občas odpočinout, o vasi reakci na muj príspēvek jsem vás nezádal....
- Nēkterí uzivatelé, rutery rvou do uzavrenych prostoru, kde dochází k prehrívaní, ze je to material na nonstop provoz je uplnē jedno, i tak se projevy problėmy, určité značky radēji uvádet ani nebudu. Tak jak servrové sály mají mít nákych 18-21C° [presto ze jde spís o teplotu materialu jak okoli], kdyz to nebudu dodrzovat, je jasné ze se mohou vyskytnou problémy (a nēkteré mikro servrové koutky/bunky se vytopí hodnē rychle), ale to je jedno protoze je to MATERIAL NA NONSTOP vyuzití ze?.......Správnē by mēly byt rutery zapojeny zvlast/samostatnē do zasuvky/roztrojky bez jinych spotrebiču, ale na to mi zase odpovíte nakou chytrost co? Ze nēkteré plastikové "made in china" adatéry odcházi dríve nez ruter, se radeji nebudu vyjadrovat, sak je dēlany na nepřetržitý provoz ne?,,,,,