Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční monitor

Dobrý den. Normaně jsem dnes pracovala na počítači, na hodinu jsem od něj odešla a jakmile jsem se vrátila, monitor byl černý a kontrolka svítila červeně. Tak jsem zkusila monitor vypojit a zapojit - nic, restartovala jsem počítač - nic, zkusila jsem zapojit monitor z jiného počítače, který normálně funguje - nic. Takže problém je v počítači. Nevíte co muže byt příčinou? Nikdy jsem takový problém neměla a stalo se to, když na počítači nikdo nebyl. Prosím o rychlu radu počítač potřebuji k práci. DěkujiLU

Takže si uděláme rekapitulaci.
Zapneš PC, žádné divné zvuky oproti normálu nejsou, jen monitor nedělá nic. Kabely jsou připojené.
Fajn, po zapnutí PC a běžném čase kdy se dostal do použitelného stavu + několik málo minut zkus stisknout tlačítko zapnutí PC a drž ho. Pokud se PC vypne hned, je to závažnější závada, pokud se PC vypne po cca. 5 - 10 vteřinách, znamená to, že PC jako takové naběhlo (operační systém)a je závada někde na grafické kartě nebo kabeláži...zjednodušeně řečeno.

Ten PC sa ti dal do spanku ak mas tak nastaveny system a ty si mala len stlacit akekolvek pismeno alebo na mysi kliknut a maloby sa ti prebudit system.
Hmmm len zaujimave ze ked si Resetla system tak sa ti ajtak nenabehol...
Skus vypnut komplet PC aj zozadu ten cuplyk ako je zdroj a pockaj 1minutu a potom ho spet ten cuplik zapoj a zapni monitor aj PC...