Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starý CRT monitor - může něco zničit?

Mám takú otázku ohľadom môjho starého CRT monitora....chcel by som ho zapojiť do nového notebooku na VGA.....prakticky by som pri tom aj rád zistil či vôbec funguje, pretože stál cca 12 rokov vo vlhkej pivnici.

Preto sa to pýtam lebo som od niekoho počul že nieje dobre zapájať 10 rokov starý hardware do nových počítačov, vraj my môže niečo "vyskratovať", alebo proste poškodiť nový notebook....čo si o tom myslíte?
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: starý CRT monitor (karel)

To ani po zapnutí nenapíše "no signal"

nenapíše..:-/

len čierna....vlastne sivá obrazovka

po pripojení do siete sa akurát trochu oživila(alebo by som skôr povedal že sa podsvietila, alebo zmenila otieň na sivú) obrazovka z čiernej na sivú...to je všetko, žiadne menu-nič