Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s inštaláciou win7

Dobrý večer.Mám vážny problém s inštaláciou windowsu 7.Pred nedávnom mi spadol celý windows.Tak teda sformátoval som hdd a že si tam idem nahodiť nový windows.Lenže naskytol sa problém.Pri inštalácii mi stále vybehne kód chyby 0x80070002 a nepustí ma ďalej v inštalácii.Už som s toho zúfalý.Skúšal som mnoho iných inštalačných DVD a nepomohlo.Nevedeli by ste mi poradiť ako pokračovať? Ďakujem za odpovede

Zrejme inštalačka ISO OS je nekompatibilná s HW (64/32)

Nelegálny.

Nesprávny formát primárneho a aktívneho oddielu.

Zmena v nastavení "moderného" Biosu.

Homologovaný servis tieto neduhy vždy a zaručene istí......