Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavený PC,monitor bez signálu

Zdravíčko,objednal jsem si componenty na alfa computer a zanesl do zdejší firmy nechat složit. Složený přinesu domů připíchnu k monitoru DVI kablíkem a nic. Píše mě to "no signal". Po zapnutí PC nepípne,větráky uvnitr case se oba točí,točí se i oba na GK. Zkoušel jsem připojit i k jinýmu monitoru,taky bez signálu.RAMky jsou zacvaknutý dobře,kontroloval jsem to nekolikrát.Zkoušel jsem i jinej kablík monitor-GK nic.Po zapnutí PC se chladič na CPU,netočí ani neškubne. Na disku nebyl OS,ale i tak by se mělo aspon něco ukázat ne? HDD jsem zkusil odpojit a taky nic. Přikládám fotky sestavy,jestli tam vizualne něco nevidíte.

71e7c1eb38
42d4f2d80b
53c5e3c91a
24b294be6d

a tady sestava
AMD FX-6300 VISHERA
ASUS M5A97 R2.0
Crucial Ballistix Sport 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz CL9
MSI AMD R9 270 GAMING 2G
Seasonic (Energy knight) SS-500ET 500W 80Plus Bronze
SilentiumPC Spartan PRO HE924
Zalman Z1

Pokud by vás něco napadlo,nebo by jste potřebovali nějaké info,hned zjistím. Díky

Jo, to je ono. Patří to do té modré věci vedle chladiče. Na tvých fotkách není vidět připojení datových SATA kabelů, možná ošintovali i napájení diskových jednotek. Co front panel? Dobrý? Jo, a grafika je v blbém slotu. Tohle bych nedokázal ani se třemi promile :-D.

No co je na MB napsáno SATA tak tam byl normiš píchlej HDD ale ten jsem vyndal,to byl muj laickej nazor proc by to treba nemohlo jit nebo tak,ale vratim ho tam.Front panel je asi ok,teda jestli myslíš jak je tam nacvaknutej ten plíšek. Já jsem študoval manual od MB a říkam radši to někam hodím. Vidím že to asi není zas takový peklo,chybama se člověk učí. Každopádně jdu přehodit tu GK do toho prvního slotu a připíchnout i to napájení CPU.

:-D:-):-D Jeeeezis maria to 15 rocne deti ti skladaly ?!
1. Nezapojily napajanie do dosky pre CPU
2. Zle zapojily Disk (ne SATA1)
3. Graficku kartu nezapojily do spravneho slotu
4. Pameta RAM nezapojily spravne do farebnych slotov aby si mal lepsi vykon = DUAL Channel
5. a len tak pre lepsi pocit ti mohly krajsie tie kable usporiadat stahovacimy paskami
No HROZA ! Toto by nevedel ani moj 13 rocny vnuk takto zle zapojit komponenty. To zapajal asi niekdo kdo asi len 1 tyzden sa uci o PC