Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bootováním

Dobrý den potřeboval bych poradit potřebuju na pc bez os nainstalovat systém, ale nejde nabootovat dvd .mechaniku mám nastavenou v jiném pc disk funguje.V biosu je řádka "Hard Disk Boot Priority" když otevřu je nabídka jen hardisk a Bootable Add-in Cards Předem děkuji za radu

Deska : Gigabyte GA890FXA-UD7 v2

V biosu je řádka "Hard Disk Boot Priority"

špatne se orientuješ v BIOS-u, řádka "Hard Disk Boot Priority" nereší poradí bootovacích zarízení, reší jenom prípad kdy je pripojeno více hard diskú

bootovani z optické mechaniky musí být a bude v úplne jiné volbe

... :puff:

tebou uvedený " TIP " nefunguje ani náhodou všeobecne, na každém stroji, nekde ano, nekde ne, nekde tuto funkci vyvolá stisknutí klávesy "ESC "

podobne uvádené TIPY jsou pro laiky zavádejíci a múžou je ješte více zmást, svet je velikej a rúznorodej

... :puff:

podobne uvádené TIPY jsou pro laiky zavádejíci a múžou je ješte více zmást, svet je velikej a rúznorodej

- To je sice pēkné co jsi napsal, (leč zbytečnē), ale mám pred sebou MANUAL té základní desky, kde v popisu je uvedeno:
BOOT MENU F12, na strance -36-, o vseobecné funkci klavesnici F12 jsem nic nepsal, to sis vycucal z prstu od nohy ty.

[img=/file/view/20299-capture-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/20299-capture-jpg[/img]

Pēkny den

Tak já mám jiný BIOS, tam je F9 bootování.
Nejdříve je třeba nastavit v BIOSU varianty bootování.
Doporučuji zaškrtnout víc variant. je zajímavé, že i když je zaškrtnuto Boot CD/DVD, při bootování se zobrazí s jíným názvem.
Teď si nevzpomínám jakým, ale vyzkoušej všechny varianty, některá se chytne.