Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win7 s ovladači pro Win8

Hezký den

Zakoupil jsem si počítač s operačním systémem Win 8 a přeinstaloval jsem ho na Win 7, jenže společnost nenabízí ovladače pro Win7. Je možné nainstalovat ovladače pro Win8? Bude se to nějak hádat? Je to vůbec rozumné? Děkuji předem.

- Pro Windos 7 jsou ovladace DERIVERY pro Windows 7, instalovat na tento system ovladace pro jiny OS nema cenu.
- Tata NEkompatibilita, muze vyvolat modré obrazovky, nebo jiné desfunkce systemu.
- Mohl by jsi uvest presny TYP zakladni desky nebo pocitace?

generické ovladače z Windows update sice fungují, má to ale jako vždy nejakej háček, nefunguje všechno optimálne, prípadne neco vúbec nefunguje, problémy témer vždy nastávají pokud jde o funkce které jsou plne v rukách výrobce daného hardware, obvykle jde o funkce ACPI, tedy o úsporné režimy, režimy spánku, probouzení, funkční klávesy,

zvlášte u notebooku vlyvem konkurence a potrebou nekam jinam posunout produkt výrobci sahají po "svém rešení", vyskytují se mainboardy se dvema grafikami prepínanými za chodu, kombinované porty eSATA/USB3, netypicky rešené zvukovky, kombinované karty WiFi/Bluetooth, akcelerometry ale i jiné atypické záležitosti, drivery z Windows Update si s temito vecma neporadí

samozrejme prípad od prípadu je jiný, je treba používat mozek kdy v nouzi postačí generický ovladač a kdy né

... :puff: