Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s grafikou

ahoj lidicky mam problem s grafikou SAPPHIRE AMD HD5450 HM pasiv 1GB DDR3 64bit,DVI,HDMI,VGA,PCIE
Chci nainstalovat Mafii 2 nebo Wolfenstein ale bohuzel vyhazuje to chybu d3dx9_39dil a u mafie 42dil
nemam potuchy co mam delat MOOOC dekuji vsem co mi dokazi poradit po lopate co mam delat

Předmět Autor Datum
- Zkus preinstalovat Phyxs http://www.nvidia.com/object/physx-9.14.0702-drive r.html nový
CoCoChanel 01.11.2014 11:59
CoCoChanel
to je co ? jsem total laik :-( nový
K-Karlik 01.11.2014 12:01
K-Karlik
uz vim to jsem dnes intaloval nový
K-Karlik 01.11.2014 12:02
K-Karlik
Zkus preinstalovat Phyxs Nevadí ti, že ma Radeon?! nový
jezekhifi 01.11.2014 12:27
jezekhifi
nainstaluješ DX aktualizace, které potřebuje hra ke spuštění, obvykle se instalují automaticky při i… nový
stylar 01.11.2014 12:01
stylar
jaky program mam pouzit nový
K-Karlik 01.11.2014 12:04
K-Karlik
http://www.microsoft.com/fr-fr/download/confirmati on.aspx?id=35 nový
CoCoChanel 01.11.2014 12:05
CoCoChanel
naka chybycka nový
K-Karlik 01.11.2014 12:08
K-Karlik
tu hru mam od kamose na flesh disku ..na notasy funguje ale seka se ,,ma totis slabou grafiku,,proto… nový
K-Karlik 01.11.2014 12:11
K-Karlik
Přeinstaluj ovladače grafiky. A stáhní a nainstaluj DirectX od 9 do 10. nový
jezekhifi 01.11.2014 12:26
jezekhifi
odinstaloval jsem ovladac a pokusil jsem se stahnout novy ale bohuzel jsem nenasel presne na tuto gr… nový
K-Karlik 01.11.2014 12:31
K-Karlik
http://www.sapphiretech.com/presentation/product/p roduct_index.aspx?pid=316&lid=1# Download. nový
jezekhifi 01.11.2014 12:38
jezekhifi
dekuji sic nevim co tam pisi ale pokusim se Moc dekjuji uz neco stahuji nový
K-Karlik 01.11.2014 12:45
K-Karlik
tak jsem stahl a nainstaloval ale mam tu problem kteremu nerozumim nový
K-Karlik 01.11.2014 14:33
K-Karlik
http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.as px?id=17851 nový
ajavar 01.11.2014 14:39
ajavar
takova blba otazka k cemu to je ? dekuji za trpelivost nový
K-Karlik 01.11.2014 14:43
K-Karlik
Co tak na odkaz kliknout a přečíst si to,je to česky. nový
ajavar 01.11.2014 14:56
ajavar
at delam co delam od rana se snazim ale marne ,, nový
K-Karlik 01.11.2014 19:49
K-Karlik
- Warez? ale jářku dosti žvástů, ano či ne? poslední
stylar 01.11.2014 20:02
stylar
tu hru mam od kamose na flesh disku - Takze ji mas predinstalovanou? Udelej cistu instalaci té hry… nový
CoCoChanel 01.11.2014 12:34
CoCoChanel
tu hru jsem intaloval do notase tez s te flesh tak nevidim rozdil nový
K-Karlik 01.11.2014 12:36
K-Karlik
- Werez? nový
CoCoChanel 01.11.2014 12:37
CoCoChanel
? nový
K-Karlik 01.11.2014 12:37
K-Karlik

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru