Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím, který počítač je lepší

Zdravím, chci si koupit herní počítač a vybírám mezi dvěma.
První počítač:
www.alza.czKlik
Druhý počítač:
www.alza.czKlik

Já osobně si myslím, že je druhý počítač lepší, má o něco lepší grafickou kartu, větší kapacitu HDD. A pak je tam procesor. Ten si myslím, že je také lepší, ovšem mě zmátla cena, protože je Intel jednou tolik dražší. Sice je AMD levnější, ale připadá mi divné, že o tolik.

Proto se chci zeptat, který počítač byste vybrali vy a hlavně proč + jaké jsou mezi tím rozdíly.

Díky všem za rady :)

Ja osobne som toho názoru že ten prvý už len kvôli procesoru od intelu vs od AMD. AMD nema take vykonne jadra ako intel na grafickej karte moc rozdielov realne nepocitis este ak je v prvom taktovana ako som sa docital. Nakoniec v podstate chybu neurobis ani pri jednom len bral by som ten prvy kvoli tomu ze to HDD neviem ci realne vyuzijes grafika minimalny rozdiel a ten procesor intel o dost lepsi.

Napíšu to jen krátce. Nenavrhuj a skládej nemáš základní znalosti!

Jen pro zajímavost myslíš, že spustíš -

Deska je určena pro až 140 W osmijádrové procesory AMD AM3+ FX, Phenom II, Athlon II a Sempron 100 patice AM3+ s 32 nm výrobním procesem.

a ani ta g.karta ti do té krabice nevleze.
On určitě nebude s PC i svářet = 850W zdroj asi na co.

Dobře chápu nejsem žádnej mistr světa já počítače mám jako koníček a jsem samouk(neumím vše co ti co studovaly já to mám jen z pochycení a z článků) a ve zdrojích se nevyznám, jen tak pro zajímavost jsem to zde napsal a chtěl jsem vědět jestli by to fungovalo. Už vím že ne a stačí mi říct co je špatně rád se přiučím Díky :)

To je asi věc názoru, sám mám EVO 120GB a rozhodně mi nestačí a to nejsem nijak extra náročný.
Drahé rozhodně není, ještě nedávno 240GB+ SSD stála 4000,- a více (dobře né zrovna nedávno, je to více jak rok), 2.8k je již vcelku slušná cena a oproti tomu Samsungu je příplatek 800,- za dvojnásobnou kapacitu nic.

Sestavu za 25 tisíc rovných jsem navrhl v prvním mém příspěvku.
Taktéž jsem uvedl, pro jaké využítí to bylo vybráno (hry, streamování, natáčení, úprava videí, ..).
Limit jsem tedy splnil, druhá sestava je jen dodatek, kdyby bylo možné navýšit limit na 27 tisíc (změna Black disku za Blue + SSD).
Návrhů je tu tedy dost, stačí si jen vybrat (snad jen krom toho paskvilu s 220W AMD :D).